بلندگو در دوربین های مدار بسته


اهمیت دوربین مداربسته در زندگیحفظ و نگه داری از اموال با ارزش دقدقه امروزه مردم در سراسر جهان است. با توجه به موارد امنیتی متعدد اتفاق افتاده در دنیای امروزه لازم است با استفاده از تکنولوژی بتوانیم در مواردی که حتی خودمان حضور فیزیکی نداریم به طرقی بتوانیم از راه دور حفاظت و حراست از اموال با ارزش خود را بدست بگیریم . با ساخت دوربین های مدار بسته این مهم بدست آمد . هر ساله با توجه به پیشرفت تکنولوژی در این صنعت هم رخداد های مهمی تغییر پیدا کرده و روز به روز جزئیات امنیتی در دوربین های مدار بسته پیشرفت میکند . تا جایی که  امروزه ارتباط کامل صوتی و تصویری در راستای حراست از دارایی های شخصی و غیر شخصی به بهترین کیفیت خود در چندساله گذشته رسیده است .

نحوه ظبظ و پخش صدا

برخی از دوربین ها در مدل های مختلف دارای یک میکروفون  داخلی برای ضبظ صدا و یا یک اسپیکر داخلی برای پخش صدا می باشند و یا در انواع دیگر دارای ورودی و خروجی مجزا برای وصل شدن اسپیکر و میکروفون به دوربین بوده که میتوان میکروفون و یا اسپیکر مورد نظر را به دوربین و یا حتی در برخی دیگر از مدل های سیستم دوربین مدار بسته به دستگاه DVR متصل کرد .
حتی میشود با دادن برنامه به برخی بلندگوها در ساعت خاصی صدای خاصی را پخش کرد به عنوان مثال در آسایشکاه سالمندان هنگام زمان مصرف قرص یک صدای خاص را پخش کرد و….
برای استفاده از بلنگو و میکروفون به صورت مجزا بر روی دوربین احتیاج به آداپتور برای شارژ آنها می باشد .


دوربین های مدار بسته دو طرفه

به سیستم های دوربین مدار بسته ای گفته میشود که همزمان قابلیت بلندگو و میکروفون را حال به صورت مجزا و یا به صورت داخلی در کنار یکدیگر داشته باشند و باعث ایجاد ارتباط صوتی دو طرفه در آن واحد باشند .

سخن آخر

تا به امروز شرکت الکامپ بیش از ۴۰۰۰ پروژه نصب دوربین های مدار بسته را با موفقیت پشت سر گذاشته است . این پروژه ها رضایت حداکثری مشتریان را به همراه داشته است .
شرکت الکامپ با بیش از ۱۷ سال تجربه در صنعت سیستم های امنیتی , حفاظتی و دوربین های مدار بسته بوده و همچنین دارای تمامی مجوز های لازم در این زمینه و دارای تقدیر نامه های فراوان از سوی اتحادیه صنف تولید کننده گان می باشد .
شرکت الکامپ دارای استاندارد ISO 9001 می باشد  این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی است که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت می کند .

جهت دریافت مشاوره از متخصصان شرکت الکامپ فقط کافیست با ما تماس گرفته و از مشاوره و بازدید کارشناسی ما بهره‌مند شوید، الکامپ نامی درخشان در صنعت سیستم‌های امنیتی با سابقه‌ای ۱۷ ساله و بیش از ۴۰۰۰ پروژه موفق.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸۸۵۱۷۹۰۰ و ۸۸۵۱۹۲۰۰ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *