کاربرد دوربین مداربسته در سازه های موقتی چیست ؟

کاربرد دوربین مداربسته در سازه های

دوربین مداربسته امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و شناختی که در بین مردم پیدا کرده است ، بمیزان بسیاری بمنظور بالا بردن میزان امنیت و نظارت کاربران مورد استفاده قرار گرفته است. برای این منظور امروزه می توا در انواع مکانهای با ز و بسته و با کاربردهای متفاوت شاهد استفاده از این تجهیزات نظارتی باشیم.

یکی از کاربردهای دوربین های مداربسته حفط امنیت و بالا بردن عملکرد سازه های موقتی می باشد که در مقاله امروز شرکت الکامپ می خواهیم به بررسی آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

سازه های موقتی چیست ؟

سازه های موقتی به اماکنی گفته می شود که معمولاً بمنظور ارائه خدماتی بصورت موقتی در نقطه ای از شهر برپا می شود و سپس بعد از ازائه خدمات و اهداف مورد نظر جمع آوری می شود این سازه ها عبارتند از :

  • نمایشکاه های موقتی
  • بیمارستانهای صحرایی
  • و ….

. در این سازه ها بدلیل کمبود و سازهای امنیتی مشکلاتی از قبلی تخریب و یا سرقت آنها را مورد تهدید قرار می دهد که برای برطرف کردن این مشکلات بهترین روش استفادهاز سیستم دوربین های مداربسته می باشد که می توان بمیزان قابل توجهی این مشکلات را رفع نمود.

کاربرد دوربین های مداربسته در انواع سازه های موقتی چگونه است ؟

  • بیمارستانهای موقتی

دوربین های مداربسته در بیمارستانهای موقتی می توانند کمک بسزایی در میزان بالا بردن امنیت و ارائه خدمات انجام دهد بدین منظور که می توان به بر میزان ورود/ خروج افراد به دورن بیمارستان تسلط داشت و همچنین با نظارت بر روی بیماران می توان میزان خدمات رسانی به آنها را بهبود بخشید و همچنین از تماس های غیر ضروریپرهیز کزد که این برای جلوگیری از انتشار ویروس می تواند مؤثر باشد.

 

  • مدیریت بحران و سوانح

مدیریت بحران و امداد سوانح  یکی دیگر از موارد کاربرد دوربین های مداربسته هستند که برای تأمین امنیت، راهکار مطلوبی به نظر می‌رسند. در بحران های انسانی، تأسیسات نظارتی، کار محافظت از تأسیسات و تدارکات بزرگ مقیاس و توزیع غذا و آب و دارو را تسهیل می‌کنند.این دوربین ها به مسؤلین اجازه می‌دهند که با استانداردهای ایمنی تطبیق یابند و در عین‌حال با کاهش ریسک تصادفات بالقوه، امنیت کارکنان و محافظت از تجهیزات ضروری را تأمین نمایند. دوربین های نظارتی مداربسته با فراهم آوردن به ‌روز رسانی های قابل اتکا و سریع به تصمیم گیرندگان از راه دور، این امکان را می‌دهند که در مواقع بحران بتوانند اطلاعات را ارزیابی کرده و بر مبنای اطلاعات واقعی تصمیم‌گیری کنند.

  • پروژه های ساخت و ساز و عمرانی

وقتی صحبت از سایت های ساخت و ساز و پروژه های راه‌سازی می‌شود ۳ عامل تهدید  نفوذ، ایجاد اختلال و آسیب‌دیدگی در جهت تحقق بهره‌وری و سودآوری و رفاه کارکنان در سایت محسوب می‌شوند. تأسیسات نظارتی منعطفی که به‌راحتی قابل پیاده‌سازی باشند، نظارت از راه دور با کیفیت تسهیل می‌کنند و بدین شکل مسائل امنیتی را کاهش می‌دهند. این تجهیزات در  نظارت بر سلامت و ایمنی و بررسی و تحقیق درباره حوادث به ما کمک می‌کند و همچنین این تجهیزات از سایت در برابر ورودهای غیرقانونی و بدون اجازه، خرابکاری و سرقت مواد، ابزار و ماشین آلات محافظت می‌کنند. صنعت ساخت و ساز به دلیل خرابکاری و سرقت سالانه بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ضرر می‌کند. دوربین های مداربسته به کاربران اماکن موقتی اطمینان می‌دهند که سایت به خوبی تحت نظارت است و همچنین مدیران می‌توانند به صورت برخط به سیستم های امنیتی و کنترل دسترسی داشته باشند.این امر باعث می‌شود قبل از ورود و نفوذ، فعالیت های مشکوک را شناسایی کنیم و قبل از اینکه دست به اقدامی برای جلوگیری از خرابی ها و زیان های بعدی بزنیم، ببینیم که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

 

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته در سازه های موقتی چیست ؟

  • نظارت کامل برتمام فعالیت های درونی و بیرونی
  • هشدار دادن درباره فعالیت های پیرامونی
  • تماشای تصاویر بوسیله گوشی و کامپیوتر بوسیله فرآیند انتقال تصویر

سیستم دوربین های مداربسته یکی از بهترین گزینه برای سازه های موقتی می باشد، بدین دلیل که دارای انعطاف زیادی می باشند و در این مکانها می توان از نوعی استفاده کرد که نیازی به سیم کشی و تجهیزات فیزیکی زیادی نباشند که برای این منظرو توسعه می شود در چنین شرایطی از دوربین های مداربسته بیسیم استفاده شود.

 

در پایان می توان می توان گفت که سازه های موقتی همانطور که مانند نامشان بصورت موقتی و بمنظور ارائه خدماتی برپا می شود که بهمین خاطر از نظر امنیتی در سطح پایینی می باشند که عواملی مانند سرقت و یا تخریب می تواند مهمترین عامل های تهدید کننده آنها باشد که در همین راستا برای رساندن این مشکلات به حداقل می توان از سیستم دوربین های مداربسته استفاده کرد که برای تهیه بهترین نوع که مناسب چنین شرایطی باشد توصیه می شود که کاربران با یک شخص خبره در این زمینه مشورت لازم را داشته باشند.

 

شرکت الکامپ با داشتن ۱۷ سال سابقه درخشان در امر واردات ، مشاوره ، فروش و نصب دوربین مداربسته و دیگر سیستم های حفاظتی با استفاده از کادر مجربی که در اختیار دارد آماده است تا شما عزیزان را در مراحل مختلف مربوط به دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی ، با استفاده از کادر مجربی که در اختیار دارد همراهی کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *