کاربرد دوربین مداربسته در مهد کودک چیست ؟

دوربین-مدار-بسته-در-مهد-کودک

خانواده ها معمولاً به رشد و پیشرفت کودکان خود بسیار اهمیت می دهند و برای همین مورد برای تکامل یافتن، آنها را به مهد کودک ها می فرستند تا بتوانند با بزرگتر ها و هم نوع خودشان ارتباط برقرار کنند و در کنار آن مهارت هایی بدست آورند، اما با توجه به اینکه در این مکان آموزشی / پرورشی بدلیل اینکه تعداد شاگردان زیاد هستند و در  اغلب موارد مربیان نمی توانند تمام حرکات تک تک بچه ها را زیر نظر بگیرند.

از سوی دیگر این شاگردان بدلیل سن کمشان بازیگوش هستند و موارد ایمنی را رعایت نمی کنند که این می تواند باعث ایجاد مشکلات و نگرانی برای مربیان باشد که امروزه برای رفع این مشکل و برای کنترل بهتر فعالیت آنها از دوربین های مداربسته برای این منظور استفاده می شود که در مقاله امروز شرکت الکامپ می خواهیم به اهمیت دوربین های مداربسته در این مکان بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

دوربین مداربسته چه کاربردی می تواند در مهد کودک داشته باشد ؟

 

  • کنترل بر رفتار مربیان مهد کودک : با استفاده از دوربین مداربسته در این مکان می توان بر میزان رفتار و عملکرد مربیان مهد نسبت به شاگردان کنترل کامل داشت و در صورتیکه حرکت غیر اخلاقی از وی صورت گیرد می توان آنرا با استفاده از تصویری که دریافت شده است مورد پیگیری قرار داد.

 

  • جلوگیری از مشکلات احتمالی : در محیط مهد کودک به دلیل شلوغی که وجود دارد می تواند اتفاقات متفاوتی رخ دهد که با تصویر برداری می توان در مواقع لزوم نسبت به رفع مشکلات اقدامات لازم را انجام داد.

 

  • جلوگیری از کودک ربایی : بسیاری از کودک ربایان برای دزدین کوک مورد نظر محیط مهد کودک را بدلیل شلوغی و ازدحامی که وجود دارد انتخاب می کنند که با نصب دوربین مداربسته می توان نسبت به انجام چنین عملیاتی اقدامات لازم را انجام داد.

 

  • جلوگیری از گم شدن کودکان : کودکان بدلیل سن کمشان بازیگوش هستند و نکات ایمنی را رعایت نمی کنند و با رفتن به قسمت های متفاوت مهد کودک می توان می توانند باعث ایجاد نگرانی مربیان و دیگر کادر شوند که خوشبختانه با نصب دوربین مداربسته در این محل می توان آنها را ردیابی کرد و مشکل بیان شده را رفع نمود.

 

دوربین مداربسته مهد کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

 

  • کیفیت تصویر برداری بالا : محیط مهد کودک یک محیط شلوغ و پرهیاهویی می باشد و برای اینکه بتوان نظارت خوبی بر تمامی فعالیت ها انجام داد پیشنهاد می شود از دوربین مداربسته تحت شبکه و یا حداقل از دوربین های مداربسته AHD برای این منظور استفاده کرد تا توسط کسفست تصویر بالا و امکانات جانبی که این دوربین های مداربسته به کاربران ارائه می دهد بتوان بخوبی بر مکان مورد نظر نظارت کامل داشت.
  • زاویه دید بالا : برای اینکه بتوان تلسط منایب به تمامی عملکرد این محیط شلوغ داشته باشیم بهتر است از دوربین مداربسته ای استفاده کنیم که دارای بیشترین زاویه دید را برای ناظران ایجاد کند که برای این منظور می توان روی دوربین های مداربسته لنز چشم ماهی که دارای زاویه دید ۳۶۰ درجه هستند حساب کرد و یا حداقل دوربین مداربسته را در قسمت نصب نمود به بهترین دید را به کاربران ارائه دهد.
  • قابلیت تشخیص حرکت (motion Detection) : با استفاده از این قابلیت می توان در نواحی که ورود کوکان ممنوع می باشد، با استفاده  از چنین دوربین های مداربسته ای می توان بمحض ورود کودکان به این قسمت ها تصویر آنها را ثبت کرد و کاربر سیستم بمحض تماشای آن نسبت به پیشروی کودک در این اماکن جلوگیری کند.

در پایان می توان گفت که مهد کودک یک مکان آموزشی/تربیتی بمنظور رشد و پروش کودکان می باشد که بدلیل ازدحامی که وجود دارد در برخی موارد می تواند برای کادر آن ایجاد مشکل کند که با نصب دوربین های مداربسته در این اماکن می توان میزان نظارت و کنترل  این اماکن را بهبود بخشید.

مشتریان گرامی در صورتیکه قصد تهیه و نصب دوربین مداربسته را برای محیط آموزشی خود از مکان معتبر را دارید می توانید با خرید شرکت الکامپ ، یک خرید مطمئن و رضایت بخش را تجربه کنید. شرکت الکامپ را داشتن ۱۷ سال سابقه درخشان و انجام ۴۰۰۰ پروژه موفق در زمینه واردات ، مشاوره ، فروش و نصب سیستم دوربین های مداربسته و دیگر سیستم های حفاظتی آماده است تا شما مشتریان گرامی را با استفاده از کادر با تجربه ای که در اختیار دارد همراهی کند.

One thought on “کاربرد دوربین مداربسته در مهد کودک چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *