بهترین پیشنهاد ها برای خرید دوربین مدار بسته

 

شرکت الکامپ با بیش از 15 سال تجربه با ارزش در حوزه فروش دوربین مدار بسته در این مقاله شما عزیزان را در جهت خرید دوربین مدار بسته مناسب جهت مکان مورد نظرتان راهنمایی خواهد نمود، یکی از مهمترین چالش های پیش پای خریداران سیستم مدار بسته انتخاب یک سیستم مناسب است و ما در این مقاله سعی در حل این مورد خواهیم نمود.

انتخاب پکیج دوربین مدار بسته مناسب

با توجه به اینکه هر یک از پکیج های شرکت الکامپ ویژگی های متفاوتی را به شما ارائه میدهند، دست شما در انتخاب و نصب دوربین مدار بسته بسیار باز خواهد بود، پکیج های شرکت شامل سه نوع مختلف است که نوع اول که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است از برند PELCOTECH  تهیه شده است.

دوربین مدار بسته پلکو تک در قلب خود از چیپست سونی استفاده مینماید که بهترین و با کیفیت ترین چیپست موجود در بازار میباشد، به دلیل وجود این چیپست قدرتمند شرکت الکامپ بر روی این پکیج خود ضمانت 5 ساله ارائه میدهد که میتوان گفت تنها برند موجود در ایران با این مقدار ضمانت میباشد.

پکیج میانی شرکت را برند UNIMO تشکیل میدهد، این برند نیز در قلب خود از چیپست قوی آپتینا استفاده مینماید که یکی از بهترین چیپست های بازار میباشد، کیفیت تصویر این دوربین شاید به پای برند پلکوتک نرسد اما توانایی رقابت با بسیاری از برند های عالی بازار را دارد و با توجه به قیمت مناسب آن کاملا مقرون به صرفه میباشد.

این پکیج جهت استفاده در مکان های نیمه حساس با کاربرد های نظارتی و امنیتی توصیه میشود، این برند نیز از سوی شرکت الکامپ 2 سال ضمانت بی قید شرط دارد.

هر دو پکیج فوق که توضیحات آن خدمتتان ارائه شد از نوع دوربین مدار بسته اچ دی میباشند که البته برند پلکوتک دارای دوربین مدار بسته تحت شبکه نیز میباشد که جهت کاربرد های فوق حساس بسیار مناسب بوده و مشتری خاص خود را نیز دارد، اما پکیج ارزان قیمت شرکت الکامپ با برند SIMENCE از نوع دوربین مدار بسته آنالوگ میباشد که البته با کیفیت بالای 1200TVL کیفیت تصویر مناسبی در حد دوربین های اچ دی 1 مگا پیکسلی به شما ارائه میدهد.

این دوربین بیشتر جهت مصارف نظارتی کاربرد دارد و بسیاری از کسبه جهت نظارت بر محیط فروشگاه و انبار خود از این نوع دوربین مدار بسته استفاده مینمایند.

 

چرا دوربین مدار بسته

 

 

دوربین مدار بسته معمولا برای مقاصد مختلف استفاده می شود، از جمله:

 

  • حفظ محیط اطراف در مناطق و تأسیسات محرمانه و امن.
  • مشاهده رفتار زندانیان زندانی و بیماران بالقوه خطرناک در تجهیزات پزشکی.
  • نظارت بر ترافیک
  • نظارت بر مکان هایی که برای یک انسان خطرناک هستند، برای مثال محیط های رادیو اکتیو یا محیط های سمی.
  • ساختمان و امنیت محل.
  • گرفتن یک سابقه بصری از فعالیت ها در شرایطی که لازم است امنیت حفظ شود (مثلا در عملیات برش یا مرتب سازی الماس؛ در بانک ها، قمار ها یا فرودگاه ها).

 

در سال 2009 بررسی سیستماتیک توسط محققان دانشگاه کمبریج تکنیک های متاآنالیز را برای به حداقل رساندن اثرات متوسط ​​دوربین مداربسته بر جرم درمطالعه مختلف استفاده کرد. نتایج نشان داد که دوربین مدار باعث کاهش چشمگیر انواع جرائم بود و جرم را به طور متوسط ​​16٪ کاهش داد.

بزرگترین اثرات دوربین مدار بسته در پارک خودرو یافت شد، جایی که دوربین ها به طور متوسط ​​به میزان 51 درصد از جرایم را کاهش دادند.طرح های دوربین مدار بسته در سایر مراکز عمومی اثرات کوچک و غیر آماری قابل توجهی بر جرایم داشته اند: کاهش 7 درصدی در مراکز شهر و کاهش 23 درصدی در حمل و نقل عمومی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *