عرضه دوربین مدار بسته اسپید دام Aero PTZ شرکت پاناسونیک

Aero-PTZ

ارائه دوربین مداربسته گردان Aero PTZ WV-SUD638 توسط پاناسونیک

شرکت پاناسونیک دوربین مداربسته Aero PTZ WV-SUD638 خود را که دارای رزولوشن تصویر Full HD با نرخ فریم ۶۰ فریم در ثانیه و زوم اپتیکال ۳۰ برابر می باشد را روانه بازار کرد.

این دوربین دارای ویژگی هایی مانند تکنولوژی تثبیت تصاویر هیبریدی و سنسور ژیروسکوپ برای به حداقل رساندن تاثیر ارتعاشات خارجی می باشد. دوربین مداربسته Aero PTZ سازگارترین دوربین موچود در بازار برای کار در سخت ترین شرایط می باشد.

این دوربین مداربسته آماده نصب در هر شرایطی بوده و می تواند تصاویر واضح و شفافی را در هر شرایط آب و هوایی به کاربران ارائه دهد. این دوربین می تواند در آب و هوای منفی ۵۰ درجه پایین صفر تا مثبت ۵۵ درجه سانتیگراد به راحتی نصب شود.

ویژگی های مهم دوربین مداربسته Aero PTZ WV-SUD638 پاناسونیک

مقاوم در برابر لرزش سازه : به منظور ضبط تصاویر با ثبات و بدون لرزش ، تثبیت کننده تصویر هیبرید (تکنولوژی تصویر SAS) به کمک دوربین آمده و ارتعاشات را زمانی که وسایل نقلیه بزرگ از کنار سازه رد می شوند یا نوسانی در سازه ایجاد می شود را کاهش می دهد.

مقاوم در برابر آب و هوای شرجی و نمک : بدنه گلاس فایبر این دوربین به وسیله نسیم اقیانوس پوسیده نمی شود. دارای استاندارد ISO14993

مقاوم در برابر باد : این دوربین به کار خود حتی در طوفان و گردباد تا سرعت ۲۲۰ کیلومتر در ساعت ادامه خواهد داد. باد با سرعتی تا ۲۹۰ کیلیومتر در ساعت به دوربین نمی تواند آسیب برساند.

استاندارد ضد آب و گرد و غبار IP67 : این دوربین می تواند در مکانهایی با بارش سنگین باران ، آب و هوای نامساعد و جاهایی که آب یا فشار قوی به سمت دوربین پاشیده می شود به کار خود ادامه دهد.

مقاوم در برابر ضربه : این دوربین مطابق با استاندارد IK10 ساخته شده است و در برابر ضربات خارجی مقاوم می باشد.

قابلیت های دوربین مداربسته Aero PTZ پاناسونیک

نظارت موثر با کاهش لرزش

دوربین Aero PTZ به وسیله پایدازساز تصویر ترکیبی خود می تواند به کاهش ارتعاشات مختلف بپردازد. این دوربین تصاویر پایداری را ، حتی اگر دوربین در شرایط باد شدید و مکانی که دارای لرزش زیادی می باشد نصب شده باشد ، را به کاربر ارائه می دهد.

نظارت در مکان هایی با آب و هوای شرجی یا اقیانوسی

دوربین مداربسته Aero PTZ دارای استاندارد ISO14993 بوده و در برابر خوردگی مقاوم می باشد. این دوربین می تواند با بدنه گلاس فایبر خود در برابر صدمات ناشی از نمک زیاد در امان بماند.

این دوربین با استفاده از مواد ضد نمک مانند پیچ مقاوم در برابر خوردگی ، شیشه بوروسیلیکات و رنگ مقاوم در شرایط آب و هوایی سخت مانند ساحل اقیانوس ها به راحتی قابل استفاده می باشد.

قابل استفاده در مکانهایی با وزش باد شدید

دوربین Aero PTZ با طراحی ۳۶۰ درجه آیرودینامیکی خود می تواند در هنگام وزش طوفان و گردباد نیز به کار خود ادامه دهد. (سرعت باد حدود : ۱۸۰ کیلومتر در ساعت ) که در این حالت حتی ممکن است درختان یا دکل ها خم شوند. حتی اگر سرعت باد تا ۲۹۰ کیلیومتر در ساعت باشد به دوربین آسیبی وارد نمی شود.

برف پاک کن و سیستم پاک کننده

دوربین Aero PTZ دارای برف پاک کن و سیستم پاک کننده می باشد. این دوربین می تواند گرد و غبار و آب موجود در برابر لنز دوربین را که می تواند تصاویر را غیر شفاف کند به سویله برف پاک کن و سیستم پاک کننده خود تمیز نماید. طراحی آیرودینامیکی ۳۶۰ درجه دوربین باعث کاهش تجمع گرد و غبار بر روی دوربین می شود.

قسمت ال ای دی مادون قرمز (IR)

قسمت LED مادون قرمز دوربین برای نظارت بر محیط های بسیار تاریک می تواند بدون تغییر در ظاهر بیرونی دوربین به آن اضافه شود.

تنظیم آسان جهت دوربین مداربسته

با استفاده از کره P/T به کار رفته در این دوربین به راحتی می تواند جهت دوربین را بدون در نظر گرفتن نوع نصب به زوایای مختلف تغییر دهید. این دوربین می تواند به راحتی در سقف و مکان های مختلف نصب شود.

منبع : نظارتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *