درک کامل سیستم دوربین مدار بسته-انتخاب DVR

شما میتوانید یک سیستم مدار بسته حرفه ای را به تنهایی نصب نمایید اگر توانایی اتصال کابل از دوربین مدار بسته تا دستگاه ضبط تصاویر DVR را داشته باشید.امروزه این سیستم ها را با سادگی بیشتری میسازند و شما با اندک اطلاعات فنی میتوانید مقدار زیادی پول صرفه جویی نمایید.امروزه شما با هزینه ای معقول و به صرفه میتوانید با خرید از شرکت هایی مانند شرکت نمونه الکامپ محیط خانه و کار خود را ایمن نمایید.در ادامه این مقاله ما شما را به طور کامل با یک سیستم دوربین مدار بسته آشنا خواهیم کرد

بخش اول : انتخاب دستگاه مناسب

 

 

۱- مهمترین بخش در انتخاب سیستم مدار بسته دستگاه ضبط تصاویر یا DVR است، این دستگاه تصاویر دریافتی از دوربین مدار بسته را بر روی هاردی که روی آن نصب شده است ذخیره مینماید.فناوری h.264 یکی از جدیدترین روش های فشرده سازی در صنعت دوربین مدار بسته میباشد که نسبت به تکنولوژی های قدیمی تر تا ۳ برابر قدرت بیشتری در فشرده سازی تصاویر دارد و به شما امکان ذخیره و ارسال تصاویر با کیفیت بالاتری را میدهد.

 

۲- با توجه به تغییرات در دنیای تکنولوژی و استفاده روز افزون از گوشی های هوشمند،سعی بر این داشته باشید تا دستگاه ضبط تصویری که تهیه مینمایید حتما قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند از طریق اینترنت را دارا باشد. این امکان امروزه در اکثر دستگاه های DVR تولیدی شرکت های مختلف موجود هست.

 

 

 

۳- دستگاه ضبط تصویر خود را بررسی نمایید تا توانایی کار با سیستم سیمبین را دارا باشد. امکان دسترسی به سیستم مدار بسته از راه دور نیز امکان بسیار مهمی است که برای این مهم دستگاه شما باید توانایی کار با ip داینامیک را دارا باشد، تا شما بتوانید از هر نقطه ای با استفاده از یک لب تاب بک خط اینترنت و یک مرورگر تصاویر دوربین مدار بسته خود را ببینید.با این روش شما میتوانید به کسانی که اعتماد دارید این امکان را بدهید تا بصورت همزمان تصاویر دوربین مدار بسته شما را ببینند.

 

 

۴- در خرید دستگاه DVR به این نکته دقت نمایید که بهتر است که سیستمی با قابلیت motion detection خریداری نمایید، این قابلیت به شما این امکان را میدهد که فقط زمانی که حرکتی در محیط اطراف دوربین مدار بسته اتفاق می افتد شروع به ضبط تصویر نماید.دلیل اهمیت این قابلیت برای شما در این است که با این امکان میزان تصاویر ذخیره شده بر روی هارد شما به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت و از ضبط تصاویر بصورت ۲۴ ساعته جلوگیری خواهد شد و این بسیار در سیستم مدار بسته مهم و حیاتیست.

 

 

۵-  در هنگام خرید دستگاه DVR حتما دقت کنید که انتخاب شما قابلیت h.264 را دارا باشد، قبل از هر چیز یک هارد مناسب با فضای مناسب کار خود انتخاب نمایید که شما میتوانید جهت مشاوره با متخصصین شرکت الکامپ تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید،بعد از آن مهمترین بخش انتخاب درست دستگاه ضبط تصاویر میباشد و قابلیت h.264 که امکان ضبط تصاویر را چندین برابر میکند.

 

 

۶- قابلیت بک آپ گیری تصاویر دوربین مدار بسته در جهت آرشیو کردن این تصاویر بسیار مهم است، در هنگام خرید مطمئن شوید دستگاه شما دارای حداقل یک پورت USB باشد تا شما بتوانید به راحتی و با استفاده از یک فلش یا هارد اکسترنال تمامی تصاویر خود را از هارد درونی دستگاه خارج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *