انتخاب بهترین نوع دوربین مدار بسته

همانطور که می دانید یکی از محصولات حفاظتی امنیتی که محبوبیت بسیاری نیز در جامعه دارد، دوربین مدار بسته است. این دوربین ها دارای انواع و اقسام بسیاری هستند که روز به روز در حال پیشرفته تر شدن می باشند.

با توجه به بازار داغ دوربین های مداربسته و کاربرد و کارکرد مفید این محصول، بسیاری از مردم هر روز تصمیم می گیرند تا از این محصول استفاده کنند. حال شاید این پرسش پیش بیاید که دوربین مناسب را برای هر فرد و موقعیت را چگونه باید تشخیص داد و در نهایت انتخاب کرد.

شرکت الکامپ با بیش از ۱۵ سال تجربه در این زمینه با کمک مشاورین متخصص و مجرب خود می تواند پاسخگوی فروش دوربین مدار بسته به شما عزیزان باشد. در این مطلب درباره ی دوربین های مدار بسته، نصب آن ها و انواع آن صحبت خواهیم کرد.

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته که یکی از محصولات اصلی شرکت الکامپ نیز هستند، جزء دسته محصولات حفاظتی و امنیتی حساب می شوند. این دوربین ها در ابتدا در مکان هایی نصب می شدند که احتیاج بیشتری به حفاظت دارند و امنیت آن ها همیشه در خطر است. این مکان ها بانک ها، وزارت خانه ها، فرودگاه ها و … استفاده می شدند. اما با گذشت زمان این دوربین ها جای خود را در اماکن خصوصی تر مانند منازل، برج ها، شرکت های خصوصی و … نیز بازکردند.

دوربین های مداربسته، بسته نوع نصب دوربین مدار بسته انواع مختلفی دارند. برای مثال دوربینی که قرار است در فضایی باز کار کند با دوربینی که در فضای بسته با دمای ثابتی کار می کند می تواند تفاوت هایی داشته باشد. به دوربین هایی که مناسب با فضای خارجی ساخته شده اند، out door و به آن هایی که برای مصرف در فضای سرپوشیده بکار می روند، indoor می گویند.

یکی از فاکتورهایی که در انتخاب دوربین مداربسته باید به آن توجه داشته باشید، نوع لنز دوربین مدار بسته است. این فاکتور نیز بر حسب آن استفاده ای که شما از دوربین دارید، متغیر است. برای مثال اگر دوربین برای اتاقی تعبیه می شود باید دارای لنز واید باشد. در صورتیکه اگر مورد مصرف ما فضای باز و یا راهرو باشد لنز هم تغییر می کند. در این زمینه نیز در سایت الکامپ مقالاتی وجود دارد که می تواند مخاطبان خود را راهنمایی کند تا بهترین لنز را انتخاب کنند. با انتخاب درست لنز می توان بیشترین جزئیات را با بهترین کیفیت دریافت کرد.

حال به این نکته می رسیم که هدف شما از نصب دوربین مدار بسته در مکان مورد نظرتان چیست؟ اول اینکه شما می خواهید رخدادهای مکان مورد نظر را نظارت داشته باشید، دوم اینکه چه کسانی در مکان مورد نظر تردد دارند و سوم آنکه که در واقع تعیین می کند که دقیقا در یک مکان چه اتفاقی افتاده است. بسته به آنچه هدف شما است، شرکت الکامپ بهترین مشاوره را به شما می دهد تا همیشه  به انتخاب خود افتخار کنید.

شرکت الکامپ  با کمک مشاورین کاربلد و خبره یک تیم مشاوره ای را تدارک دیده تا اعضای این تیم هر یک بتوانند برای مشتریان این شرکت با دلسوزی و دقت وقت بگذارند و بنا بر خواسته و شرایط آن ها بهترین پیشنهاد را ارائه دهند. پس خریداران دوربین های مداربسته می توانند با خیالی آسوده و با کمک گروه مشاورین الکامپ دست به انتخاب بزنند و امنیت مکان زندگی و یا کار خود را به مراتب بالاتر ببرند.

جهت دریافت مشاوره از متخصصین شرکت الکامپ  (الکترو امن پاد) فقط کافیست با شماره های ذیل تماس گرفته و از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان این شرکت بهره مند شوید،الکامپ نامی درخشان در صنعت سیستم های امنیتی با سابقه ای ۱۵ ساله و بیش از ۳۰۰۰ پروژه موفق.

One thought on “انتخاب بهترین نوع دوربین مدار بسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با الکامپ