کاربرد دوربین مداربسته در مکان های مختلف

امنیت مهمترین عامل در ایجاد آرامش فکری و روحی در افراد جوامع امروزی میباشد، نقش سیستم های نظارتی در ایجاد این حس بسیار مهم است و یکی از بهترین سیستم های نظارتی دوربین مدار بسته است، امکان نظارت دائمی بر محل زندگی، محل کار، انبار کالا و… باعث میشود شما کنترل لازم بر اتفاقات به وقوع پیوسته در این اماکن را داشته باشید. در این مقاله قصد داریم درباره انواع کاربرد های دوربین های مداربسته که شامل کاربردها ی نظارتی، کاربردهای نظارتی و …می باشد،کاربرد هرکدام در محیط های مختلف را به صورت جامع می پردازیم.

 

شما میتوانید با اندکی جستجو هزاران شرکت در حوزه فروش دوربین مدار بسته پیدا کنید و از بین این شرکت ها با دریافت مشاوره، کارشناسی و دیدن دموی تصاویر دوربین مدار بسته به انتخاب مناسب رسیده و اقدام به نصب دوربین مدار بسته نمایید، در این مقاله متخصصین شرکت الکامپ موارد کاربرد دوربین مدار بسته را به اختصار توضیح خواهند داد.

کاربرد های نظارتی:

یکی از مهمترین عوامل خرید سیستم های نظارتی امکان مراقبت از مکان مورد نظر میباشد، به عنوان مثال امکان نظارت بر عملکرد پلیس با نصب دوربین های مدار بسته کوچک بر روی لباس ایشان، یا امکان نظارت بر کارکنان یک شرکت در طول ساعات کاری.همانطور که متوجه شدید این نوع کاربرد دوربین مدار بسته بیشتر بر روی نظارت تاکید دارد تا امنیت و به خاطر همین موضوع کیفیت دوربین مدار بسته و ویژگی های آن با حداقل توانایی برای این نوع مصارف کافی میباشد.

کاربرد های نظارتی-امنیتی:

نصب دوربین مدار بسته امروز بهترین دستیار حرفه ای برای نظارت از محیط هایی است که دوست داریم کمتر اشتباه در آن رخ دهد. مکان هایی مانند محیط کارگاهی و کارخانه که با پایینتر آمدن خطا و اشتباه می تواند بسیار کارآمد تر و سود دهی بیشتری برای ما داشته باشد. مدیران حرفه ای و مدرن می دانند که برای مدیریت اینگونه محیط ها باید از تکنولوژی ها استفاده کنند و نصب دوربین مدار بسته بهترین دستیار مدیریتی در کارگاه و کارخانه ها است.

کنترل رفت وآمد ، ورود و خروج ، تخلیه مواد اولیه ، مراقبت و آمارگیری از انبار ، مدیریت کارگران و کارمندان و بسیاری موارد دیگر این اهمیت را برای ما لازم می دارد که از دوربین مدار بسته برای محیط های دارای اهمیت استفاده نماییم. اما سوال اینجاست که برای اینگونه محیط ها با جزئیات و حساسیت بالا از چه نوع دوربینی استفاده کنیم که هم دارای کیفیت بالا باشد و هم تا زمان های طولانی بتوانیم از آن بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنیم؟ تجربه متخصصین شرکت الکامپ اثبات کرده است که برای نصب دوربین مدار بسته در محیط های کارگاهی و کارخانه ها بهتر است از دوربین های مدار بسته دیجیتال یا تحت شبکه استفاده کنیم. دلیل آن کیفیت تصویر بالا ، کاربرد و ظرفیت گسترش بالا ، قابل استفاده تا سال های طولانی بدون افت کیفیت و دیگر موارد.

کاربرد های امنیتی:

مواردی اندک وجود دارند که نیاز به یک سیستم نظارتی بسیار دقیق می باشند تا از طریق آن بتوانند امنیت یک مکان بسیار حساس را تامین نمایند، دوربین های مدار بسته مورد نیاز این نوع اماکن قطعا باید از نوع تحت شبکه باشند، تمامی امکانات یک دوربین مدار بسته کامل را دارا باشند،این مکانات و قابلیت ها عبارتند از : قابلیت دید در شب با امکان پوشش بالا، امکان تشخیص چهره، قابلیت تشخیص حرکت یا Motion Detection، توانایی تشخیص و خواندن پلاک ماشین در دوربین  های مداربسته پلاک خوان و….

جهت خواندن مطالب بیشتر درباره دوربین های مداربسته پلاک خوان اینجا کلیک کنید :دوربین مدار بسته پلاک خوان خوردو

اماکنی مانند سفارت خانه ها، مقر های نظامی، وزارت خانه ها و … شامل کاربرد های امنیتی دوربین مدار بسته میشوند که تقریبا در همه این موارد از دوربین های مدار بسته تحت شبکه با کیفیت لنز و چیپست بسایر بالا استفاده میشود.

خرید دوربین مدار بسته

با توجه به وجود نیاز های متفاوت در حوزه سیستم های امنیتی حفاظتی شرکت الکامپ برای بودجه های مختلف دارای پکیج های مناسبی میباشد و شما میتوانید با توجه به نیاز ها و حساسیت های خود یکی از این پکیج ها را تهیه نمایید:

پکیج طلایی:

این پکیج دوربین مدار بسته ها که با برند پلکوتک میباشند پکیج های فوق حرفه ای شرکت میباشند و با توجه به کیفیت خیلی بالا و ضمانت ۵ ساله این محصولات قیمت مناسبی هم دارند، این پکیج ها از ۲عدد دوربین مدار بسته تا ۱۶ عدد متفاوت میباشد و شما بنا به نیاز خود میتوانید یکی از پکیج ها را تهیه نمایید.

پکیج نقره ای:

این پکیج کاملا اقتصادی میباشد و با توجه به اینکه ۲ سال ضمانت مشمول آن میشود قیمت کاملا به صرفه ای هم دارد، برند این پکیج UNIMO میباشد و بر اساس تعداد دوربین موجود در پکیج قیمت های متفاوتی دارد و شما میتوانید بر اساس نیاز خود یکی از پکیج ها را تهیه نمایید.

 

جهت دریافت مشاوره از متخصصین شرکت الکامپ فقط کافیست با شماره های ذیل تماس گرفته و از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان این شرکت بهره مند شوید،الکامپ نامی درخشان در صنعت سیستم های امنیتی با سابقه ای ۱۵ ساله و بیش از ۳۰۰۰ پروژه موفق.

شماره های تماس : ۸۸۵۱۷۹۰۰ و ۸۸۵۱۹۲۰۰

کلام آخر:

همان طور که دراین مقاله به آن اشاره کردیم کاربرد دوربین های مداربسته فقط به امر نظارتی محدود نمی شود و دوربین های مداربسته کاربردهای در زمینه امنیتی و امنیتی نظارتی دارند که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر استفاده از دوربین های مداربسته در ابعاد بسیاروسیعی صورت می گیرد و ازاین رو می توان گفت کاربردهای نظارتی و امنیتی دوربین های نظارتی نقش بسیار مهمی در برقراری امنیت و همچنین پیشگیری از وقوع جرم دارد.

خرید دوربین مداربسته 

جهت خرید انواع دوربین های مداربسته منازل مسکونی، دوربین های مداربسته AHD، دوربین های مداربسته تحت شبکه، بهترین دوربین های مداربسته و… با شماره 02158731 تماس حاصل فرمائید.

جهت خواندن مطالب بیشتر درباره دوربین مدرابسته AHD اینجا کلیک کنید : دوربین مداربسته ای اچ دی (AHD CCTV)

جهت خواندن مطالب بیشتر درباره  بهترین دوربین مدرابسته  اینجا کلیک کنید : بهترین دوربین مدار بسته

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *